Flamulit, Icorene, Pulron… jakou vybrat kvalitní barvu na ochranu kovu nejen proti korozi?

Pulron má stejně jako Flamulit nebo Icorene vynikající kvalitativní vlastnosti. Ať si vyberete kteroukoli prověřenou termoplastickou barvu, odměnou vám bude bezproblémová aplikace a ochrana kovu na dlouhá léta, dokonce desítky let. 

 

Příjemným benefitem na těchto práškových barvách je také snadná aplikace – můžete zvolit elektrostatickou pistoli, fluidní nanášení i aplikaci plamenem. Oceníte dlouhou životnost, stálobarevnost a zachování lesku po mnoho let.

 

Tyto práškové barvy na povrchovou úpravu kovů se hodí na všeobecné použití do exteriéru, a to i do agresivního prostředí. My v ICOSA se specializujeme právě na termoplastické práškové barvy a máme slabost pro Pulron. Je zcela odolný vůči chemickým látkám a kyselinám nebo UV záření i ptačímu trusu. Na jedničku zvládá styk s vodou (i tou mořskou) a je to výborný elektrický izolant

 

Na jaké kovové předměty se hodí termoplastické práškové barvy?

 

Ať už Flamulit nebo Pulron, tyto kvalitní barvy na kov se hodí na kovové ploty, městský mobiliář, dětská a sportovní hřiště, sloupy veřejného osvětlení, automobilové díly, madla všeho druhu, kabelové žlaby a další použití

 

Dodáme vám antikorozní barvy ve velkém objemu i malém balení už od 15 kg a vyjdeme vám vstříc i v požadavcích na speciální barevný odstín. Pokud oceníte technickou podporu při aplikaci nebo máte nějaký nestandardní požadavek, kontaktujte nás. Náš tým ICOSA vám poradí v ČR i SR, kde se protikorozním barvám věnujeme už přes deset let.