O nás

Prodáváme termoplastické práškové barvy i mobilní technologie na jejich aplikaci. Zajímá vás proč?

Jsme ICOSA s.r.o. – dodavatel těch nejlepších antikorozních barev. Ano, barev na povrchovou úpravu kovů je hodně… Ale my nedáme dopustit na termoplastické práškové barvy.

Proč? Jejich kvalita, zdravotní nezávadnost a vlastnosti jsou nepřekonatelné.

Dodáváme je na český a slovenský trh už přes 10 let. Jsme rychlí – materiál k vám dorazí kurýrem už do 24 hodin (větší objem spedicí). Může to být jedna 15kilová krabice, i celý kamion.

Máme přímé kontakty na výrobce v EU a Turecku. Umíme i řešení na zakázku dle vašich specifických požadavků. Tedy pokud je to možné a ekonomicky v(ý)hodné.

Kromě samotných barev od renomovaných výrobců nabízíme unikátní mobilní technologii Gladiator na nanášení termoplastických prášků. Ale barvy od nás jdou nanést i dalšími způsoby.

S aplikací vám samozřejmě rádi poradíme. Popřípadě vám doporučíme firmu z vašeho okolí, která nanesení antikorozní barvy na kov zrealizuje. Barvy od nás mohou použít v každé práškové lakovně, a to bez negativního vlivu na aplikační zařízení i životní prostředí.

 

Jsme oficiálním distributorem společností:

A.SCHULMAN – divize ICO Polymers
ASchulman

 

 

IBIX S.r.l. – divize Tecno Supply
ibix

 

 

MICROMILL SK s.r.oMicromill.

 

 

PULRON
pulron

 

 

 

Zaujali jsme vás, chcete vědět víc? Každý rok nás najdete na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. A kdykoli vám zodpovíme veškeré dotazy po telefonu i po e-mailu.

Kontaktujte nás