Prášková barva pro elektrostatické nanášení

povrchová úprava termoplastom - elektrostaticky

Termoplastická prášková barva na povrchovou úpravu kovů byla speciálně vyvinuta pro poskytnutí dlouhodobé odolnosti v exteriéru a na všeobecné použití. Je založena na modifikovaných polyolefinech.

Co jsou termoplasty?

Wikipedia definuje termoplasty jako plastické materiály, které jsou při určité teplotě lehce tvarovatelné a po ochlazení se vrátí do pevného stavu. Tento proces je reverzibilní – po ochlazení je lze opět zahřátím převést na taveninu a tvarovat.
A tak to přesně je!

Práškové lakování nebo termoplastické lakování? Toto jsou nejdůležitější rozdíly:

  • Termoplast nevyžaduje před nanesením žádný základní nátěr nebo primer pro zvýšení přilnavosti. To urychluje proces aplikace.
  • Termoplasty můžete nahřát a roztavit mnohokrát, což umožňuje v případě potřeby vytvořit mnohem tlustší povlaky. Opětovný přestřik zcela eliminuje případné chyby.
  • Termoplastické povlaky nepraskají a neolupují se během užívání. Povlak výborně drží na kovu a poskytuje dlouhodobou ochranu.
  • Termoplastické povlaky nevyblednou ani neztratí lesk i při dlouhodobém vystavení UV záření. Už žádné vyblednutí nebo ztráta lesku vašich výrobků na slunci!
  • Termoplastický povlak opravíte snadno doslova kdekoliv. Stačí mít k dispozici zdroj tepla a špachtli.

Dopuručujeme materiál Pulron.

 

Přesně to hledáte? Kontaktujte nás

 

Umíme ochránit i další kovy