Použijte práškovou barvu Pulron a plot vám nezreziví

Možná jste před několika lety nalakovali kovový plot kolem svého domu a měli radost, jak vypadá krásně. Jenže netrvalo dlouho a plot začíná rezivět! Čekali jste přitom, že pár let bude vypadat jako nový a nějaké ty deště a sníh vydrží.

Bohužel vám branku také pravidelně značkuje sousedův pes. A v zimě spodní část plotu hladově olizuje sněhová břečka namixovaná s posypovou solí.

A tak vás čeká pracná renovace plotu i branky a za pár let znovu…

 

Ochraňte svůj plot, vrata nebo branku na desítky let

plot 2 plot 3

Nebo zvolte modernější variantu ochrany proti korozi a budete se z hezkého plotu těšit opravdu dlouho. My jsme objevili termoplastickou práškovou barvu Pulron a její vlastnosti nás nadchly. 

Povrch, který Pulron na kovu (oceli, hliníku) vytvoří, je nejen funkční, ale také vysoce estetický. Výborně chrání ploty, vrata, branky i jiné kovové předměty v exteriéru, které musí odolávat všem typům počasí a jeho vrtochům.

Antikorozním barvám a povrchové úpravě kovů se věnujeme posledních deset let. Máme proto vyzkoušeno, že takovým drsným podmínkám odolá jen málo materiálů. Běžné materiály na protikorozní ochranu časem zamávají bílou vlajkou a vy musíte nátěr opakovat. To je nejen pracné a drahé, ale také neekologické.

Pulron je rozumná varianta, protože místo pravidelných nátěrů nanesete jeden a hotovo (kromě samotné barvy tak šetříte obalový materiál atd.)

Před čím chrání prášková barva Pulron:

  • koroze,
  • UV záření,
  • mráz,
  • déšť, sníh,
  • zvířecí exkrementy,
  • zimní posypová sůl
  • mořské prostředí

 

Pro koho a kde se hodí Pulron

Prášková barva Pulron se aplikuje elektrostaticky na kovy jako ocel nebo hliník. Je pružná a s přehledem zvládá i rychlé změny teplot. Pružnost si zachovává až do -60°C. Nepraská, neolupuje se! Díky pružnosti je odolná vůči nárazům. 

Můžete ji použít i ve značně agresivním prostředí, zvládne totiž i to mořské. Dlouhodobě chrání před korozí. 

Co je na Pulronu moc hezké, je jeho charakteristický „voskový“ vzhled. Lehko ho vyčistíte (a to i od graffiti!) i celkově udržujete, protože na hladkém povrchu se nezachytávají nečistoty, plísně nebo houby. Povrch je stálobarevný, ani na přímém slunci barva nebledne. I po dlouhé době vypadá stále jako nový. 

plot 1


Snadná údržba, ale i opravitelnost 

Jedinečnou vlastností Pulronu je jeho opravitelnost. Co to znamená v praxi? I když se výjimečně povlak na některém místě poškod, není třeba řešit celý plot. Ani nemusíte třeba branku vézt pracně do lakovny. Můžete prostě opravit jen poškozenou část, a to na místě. 

Jak?

  1. Stačí nahřát povrch (třeba hořákem nebo teplovzdušnou pistolí). 
  2. Povrch se vlivem tepla roztaví. 
  3. Nanesete novou vrstvu. Hotovo!

Každý si najde svůj odstín. Dostupné jsou pro vás různé odstíny barev: zelená, hnědá, černá, antracitová, bílá, odstíny šedé atd.

Investujte do plotu jednou a navždy. Životnost termoplastické práškové barvy Pulron se počítá na desítky let. Pro vás to znamená nejen ušetřené peníze, ale hlavně čas a energii. 

Zaujali jsme vás, chcete svůj plot nebo jiné kovové věci vystavené drsnému exteriéru ochránit na opravdu dlouho? Obraťte se na svou lokální kovovýrobu nebo práškovou lakovnu. A chtějte po nich povrchovou úpravu termoplastem Pulron.

Nebo se obraťte přímo na nás. O termoplastických práškových barvách víme první poslední a dodáváme je jak pro Slovenskou, tak pro Českou republiku.